Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@giantmicrobes.pl
tel. +48 12 35 22 701
 
 

Zestaw Obrzydlistwa Precz
(Gross Me Out )Całe ciało jest piękną sceną
Ropa i kozy z nosa to tylko aktorzy;
Mają zdolności cieknące i ociekające;
A każda chwalebna substancja w swoim czasie odgrywa wiele ról!

Niezależnie od tego, czy są zielone, żółte czy brązowe, te substancje powstrzymają infekcje i zapewniają szczęście przez cały dzień!
Zachowaj zdrowy humor i ciesz się tym zestawem "Obrzydlistwa Precz"!

Pudełko prezentowe "Obrzydlistwa Precz" zawiera: koza z nosa, ropa, kupa, paznokieć i strup.

Koza z nosa
Wysuszony śluz nosowy nazywamy kozami. Smark jest śluzowatą mazią niezbędną dla układu odpornościowego. W nosie śluz łapie krnąbrne mikroby i inne obce cząsteczki, zanim dotrą do płuc. Kiedy przeziębienie atakuje i wypełnia nos, martwe wirusy utykają w śluzie, zmieniając go z przezroczystego w zielony. Potem ociekający smark wyprowadza niepożądane mikroorganizmy. A kiedy śluz wysycha, twardnieje i wbija się w nos, uformowaliście kozę!

Obcinanie paznokci
Paznokcie są wykonane z połączonych płytek twardej proteinowej keratyny. Paznokcie są martwe, z wyjątkiem korzenia, w którym tworzą się nowe komórki. Przydatne do drapania i otwierania przedmiotów, paznokcie chronią również czubki palców rąk i stóp. Miej pod ręką cążki do paznokci, ponieważ paznokcie rosną w tempie 2 cali rocznie, znacznie szybciej niż paznokcie u stóp. Najszybszy ze wszystkich? To twój środkowy paznokieć!

Kupa
Wszyscy to robimy, ale niewielu o tym mówi. Po przejechaniu bardzo długiej ścieżki przez przewód pokarmowy żywność zamienia się w odpad. Materiał ten, czyli kupa, zawiera 3/4 wody i 1/4 ciał stałych, wypełnionych martwymi bakteriami jelitowymi. Bakterie pomagają w trawieniu, a także dają kupie niezwykły zapach. Niezależnie od tego, czy nazywasz to odchodami, kałem, obornikiem, łajnem, guano lub bobkami zwierząt - kiedy masz ochotę na # 2, po prostu zrób to!

Ropa
Ta kremowa, żółta lub zielonkawa mikstura sącząca się z rany oznacza, że ​​twoje ciało zwalcza infekcję. Ropa składa się z martwych białych krwinek i martwych bakterii. Dlatego ropa tworzy się tam, gdzie pojawia się odpowiedź immunologiczna. Ropa zbiera się w dowolnym miejscu infekcji, takim jak skaleczenie, pryszcz lub w uchu. Najlepiej nie szturchać ani nie ściskać, co może wprowadzić nowe bakterie do infekcji. Więc pozwól swojej ropie być!

Strup
Strupki to bandaże natury. Kiedy masz ranę, twoje ciało zatrzymuje krwawienie i tworzy skrzep. Wysuszona zakrzepła krew pokrywa rany. Białe krwinki pochłaniają wszelkie drobnoustroje, które dostaną się do rany. Drobne rany goją się szybko, jeśli utrzymasz je w czystości. Więc idź i zagraj w piłkę a strupy zostaw w spokoju!


GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.


 Dostępność: niedostępne Aktualnie niedostępny