Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@giantmicrobes.pl
tel. +48 12 35 22 701
 
 

Nowości

Mode:
Czekolada (Chocolate)

Czekolada to pyszny temat. Ta urocza pluszowa Czekolada jest oparta na kształcie rzeczywistej cząsteczki teobrominy. Czekolada pochodzi z nasion Theobroma cacao. Teobromina jest jednym z najbardziej stymulujących związków występujących w czekoladzie. Dowiedz się o naukowych i zdrowotnych korzyściach płynących z Czekolady z GIANTmikrobiami, którym nie można się oprzeć. Zabawny i niezapomniany sposób na naukę o zdrowiu, nauce i przyrodzie. Wspaniały prezent dla przyjaciół, rodziny, studentów, naukowców, pracowników służby zdrowia, piekarzy, czekoladników, miłośników i wszystkich miłośników czekolady, nauki i zdrowia. Zawiera szczegółowe szwy i drukowaną kartę edukacyjną z fascynującymi faktami.

Czekolada to pyszny i stymulujący temat. Jest produkowany z nasion Theobroma cacao, tropikalnego...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 65.00


Cena: 59.00


Koronavirus COVID-19 (SARS-CoV-2)

COVID-19 pojawił się i szybko rozprzestrzenił na całym świecie, wprowadzając zamieszanie, plotki i strach. Naukowcy szukają terapii i szczepionki, narody „przechodzą średniowiecze”, poddając obywateli kwarantannie. Co powinieneś zrobić, gdy tajemniczy mikrob puka? Zacznij od zachowania spokoju i poznania faktów. COVID-19 rozprzestrzenia się głównie przez kaszel i kichanie. Objawy mogą obejmować gorączkę, kaszel i duszność. Aby zapobiec chorobie, umyj ręce i nie panikuj. I dla dobra całej ludzkości zachowaj środki ostrożności. GIANTmicrobes przekaże 5% twojego zakupu na rzecz jednej z międzynarodowych organizacji charytatywnych wspierających walkę z COVID-19.

Miasta są zamknięte, szkoły i firmy są zamknięte, statki wycieczkowe pływają na...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 65.00


Lęk (Anxiety)

Lęk zawsze był częścią ludzkiego życia. Naturalna reakcja „walcz lub uciekaj” na stres i niebezpieczeństwo umożliwiała ludziom przetrwanie przez tysiąclecia. Wszyscy możemy odczuwać niepokój przed egzaminem, w obliczu problemu w pracy lub przed podjęciem ważnej decyzji. Ale zaburzenia lękowe to coś więcej niż tymczasowe zmartwienie i strach. Nasz "pluszowy gniew" przedstawiony jest jako pluszowy mózg z chmurą myśli. Dla rodzin, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, agencji zdrowia publicznego i przyjaciół - jest to wyjątkowe, niezapomniane i przydatne narzędzie, które pomaga edukować, szerzyć świadomość i, miejmy nadzieję, zachęcić więcej osób do rozmowy na ten skomplikowany i niezwykle ważny temat zdrowia psychicznego. Rozmiar "mózgu lęk" wynosi 12 cm "x 11cm" x 7,5cm.

FAKTY: Lęk zawsze był częścią ludzkiego życia. Naturalna reakcja „walcz lub uciekaj” na...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 59.00


Pęcherz Moczowy (Bladder)

Pęcherz jest pustym workiem mięśniowym, który leży w jamie miednicy. Główną funkcją tego narządu jest magazynowanie moczu wytwarzanego w nerkach. Przeciętny pęcherz może pomieścić 2,5 filiżanki, czyli 600 mililitrów moczu! Mocz na ucztę! Ta urocza pluszowa ilustracja pęcherza zapewnia zabawny, praktyczny sposób na poznanie układu moczowego, anatomii, biologii i zdrowia. Pęcherz GIANTmicrobes jest miękki, przytulny i stanowi niezapomniany prezent dla bliskich po operacji lub problemach z pęcherzem. Daj dobre uczucia tym, którzy mają do czynienia z ZUM i innymi infekcjami pęcherza. Również świetna zabawka edukacyjna do nauki korzystania z nocnika. Wyjątkowy prezent dla rodziny, przyjaciół, naukowców, lekarzy, studentów, nauczycieli, ekspertów ds. zdrowia publicznego i każdego, kto ma zdrowe poczucie humoru. Szerz wiedzę na temat zdrowia pęcherza moczowego i chorób dróg moczowych dzięki temu wyjątkowemu produktowi edukacyjnemu. Zawiera szczegółowe szwy, wysokiej jakości materiały i zawiera kartę edukacyjną z fascynującymi faktami na temat tego niesamowitego organu.

FAKTY: Pęcherz moczowy to wydrążony worek mięśniowy, który leży w jamie miednicy....

Dostępność: 24 godz.
Cena: 59.00


Zestaw Genetyka ( Genetics )

Ożyw DNA, RNA, geny, chromosomy i temat genetyki dzięki naszemu Pudełku upominkowemu z motywem genetycznym! To pudełko o tematyce genetycznej to ekscytujący prezent edukacyjny dla przyjaciół, rodziny, naukowców, pracowników służby zdrowia i każdego, kto chce wiedzieć, kim są i z czego są zrobieni. Ten niezapomniany i zabawny prezent jest idealny dla rodziny, przyjaciół, studentów, naukowców, nauczycieli, lekarzy, genetyków, entuzjastów przodków i wszystkich, którzy są ciekawi własnych genów i DNA. Doceń, że twoje chromosomy przechowują informacje genetyczne w komórkach i składają się z DNA i RNA. Podziękuj mamie i tacie za dwie pary 23 chromosomów. Pudełko upominkowe z motywem genetycznym zawiera te 3-calowe mini breloczki z mikrobami: DNA, jądro, mitochondria, RNA i chromosom. Informacje edukacyjne z tyłu. Przypnij je do plecaka, kluczy lub gdziekolwiek! Zawiera klipsy do kluczy.

DNA Kwas dezoksyrybonukleinowy lub DNA to niesamowita molekularna podwójna helisa, która...

Dostępność: niedostępne
Cena: 98.00


Zestaw Nauka O Mózgu (Brain Science)

Bądź sprytny i podaruj swoim bliskim niezapomniane, oryginalne myśli dzięki tym uroczym komórkom mózgowym, neuroprzekaźnikom i mózgowi! To pudełko o tematyce "Nauka o mózgu" to ekscytujący prezent edukacyjny dla przyjaciół, rodziny, naukowców, studentów, nauczycieli, pracowników służby zdrowia i wszystkich zainteresowanych mózgiem. To niezapomniane pudełko upominkowe wywoła wspaniałe pomysły! Bądź sprytny i podaruj swoim bliskim oryginalne myśli dzięki tym uroczym komórkom mózgowym, neuroprzekaźnikom i mózgowi. Znakomity prezent, aby „wyzdrowieć”, inspirować, uczyć się i bawić. Praktyczny sposób na poznanie nauki o mózgu, układzie nerwowym i wewnętrznym funkcjonowaniu mózgu. Pudełko upominkowe o tematyce Brain Science zawiera te 3-calowe mini breloczki z mikrobami: Mózg, Dopamina, Serotonina, Komórka glejowa i Neuron. Informacje edukacyjne z tyłu. Przypnij je do plecaka, kluczy lub gdziekolwiek! Zawiera klipsy do kluczy.

Mózg Miękki, pomarszczony trzyfuntowy mózg w twojej głowie to twój umysł, twoja...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 98.00


Zestaw Plagi z 21-go wieku (Plagues Of The 21st Century)

"Największym pojedynczym zagrożeniem dla dalszej dominacji człowieka na planecie jest wirus." - Joshua Lederberg, biolog zdobywca Nagrody Nobla. Powiedział też: "Żyjemy w konkurencji z drobnoustrojami – bakteriami i wirusami. Nie ma gwarancji, że przeżyjemy." Ta paczka paskudnych drobnoustrojów, które w ostatnich czasach siały spustoszenie, pomoże ci w rozpowszechnianiu faktów i da ci pewną perspektywę. Rozpowszechniaj świadomość i wiedzę o tych śmiertelnych, nowoczesnych plagach. Pudełko upominkowe z motywem Plagi XXI wieku zawiera te minidrobnoustroje: COVID-19, wirus Zika, Odrę, Pandemiczną grypę i SARS.

COVID-19 — Miasta są zamknięte, a gospodarka drży. Choroba koronawirusa COVID-19 pojawiła...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 98.00