Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@giantmicrobes.pl
tel. +48 12 35 22 701
 
 

Zestaw Piękna Kupa
(Poophoria)Oto pięć uroczych kupek ciepłej, spokojnej rozkoszy i zadziwiającej witalności. Są tak wiosenne w swojej świetlistej pewności siebie, że nie można powstrzymać się od krzyku „Piękna Kupa”!

W pudełku prezentowym Poophoria znajdują się: klocek, bobki, kałuża, doskonała i spiralka.

Klocek
Niektóre kupy mogą być trudne do rozładowania ze względu na niesamowity rozmiar. Po intensywnym wysiłku, a potem sukcesie, możesz czuć się dumny i triumfujący. Ale zanim wezwiesz swoich przyjaciół, aby byli świadkami wielkości twojego wyczynu, wiedz, że ogromny rozmiar wynika po prostu z ilości spożywanego błonnika i wody. Jeśli naprawdę chcesz wygrzewać się w kupie chwały, zastanów się nad studiowaniem koprolitów lub skamieniałej kupy. Największa wykopana kupa dinozaura mierzyła ponad 25 cali!

Bobki
Podobnie jak życie, kupa nie zawsze jest idealna. Kupki w kształcie bobków lub przez jakiś czas nie chodzenie do łazienki mogą być oznaką zatwardzenia. Kiedy masz zaparcia i chcesz zamienić granulki w piękna kupę, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, ćwicz i spróbuj się zrelaksować.

Kałuża
Biegunka lub czyszczenie występuje, gdy dochodzi do niewłaściwego wchłaniania wody w jelitach. Jest to spowodowane stresem, zatruciem pokarmowym lub innymi bakteriami i wirusami. Norowirus, rotawirus i wirusowe zapalenie żołądka i jelit są częstymi zakaźnymi przyczynami biegunki. Niektóre rodzaje E. coli mogą powodować biegunkę podróżnika.

Możesz stracić dużo wody, gdy masz biegunkę i stajesz się odwodniony. Więc pij dużo wody, gdy masz kałużę!

Doskonała
Wszyscy to robimy, ale niewielu o tym mówi. Po przejechaniu bardzo długiej ścieżki przez przewód pokarmowy żywność zamienia się w odpad. Chociaż może brzydko pachnieć, kupa jest bardzo dobrą rzeczą, ponieważ usuwa z ciała rzeczy, których nie potrzebujemy. Niezależnie od tego, czy nazywasz to odchodami, kałem, obornikiem, łajnem, guano, gównem lub bobkami zwierząt - kiedy masz ochotę i czas na idealne # 2, po prostu zrób to!

Spiralka
Twoja kupa jest montowana stopniowo, gdy jedzenie jedzie przez jelita o długości ponad 20 stóp. Składniki odżywcze są wchłaniane przez twoje ciało, a odpady są spychane dalej z prędkością około cala na minutę. Jaki jest przepis na kupę? 75% wody i 25% ciał stałych, które zawierają dużo biomasy bakteryjnej. Bakterie jelitowe pomagają trawić żywność, a także wytwarzają śmierdzące gazy, nadając kupie wyjątkowy zapach.


GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.


 Dostępność: niedostępne Aktualnie niedostępny