Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@giantmicrobes.pl
tel. +48 12 35 22 701
 
 

Zestaw A fuj!
(Yuck It Up )Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce.
Homo sum; humani nihil a me alienum puto. (łac.)
Terencjusz

Niezależnie od tego, czy są żółte, brązowe czy zielone, te wydzieliny powstrzymają infekcje i zapewnią szczęście przez cały dzień!
Zachowaj poczucie humoru i ciesz się mikrobami Yuck It Up!

W pudełku tematycznym Yuck It Up znajdują się: wymiociny, siusiu, wosk z uszu, brodawka i brud między palcami.

Wymiociny
Mogą być odpychające, ale wymioty są przydatnym mechanizmem obronnym chroniącym twoje ciało przed truciznami, drobnoustrojami, alergenami i innymi podrażnieniami jelit. Mogą je również powodować zapachy, lęk lub ruch. Silne skurcze mięśni zmuszają do otwarcia zwieracza przełyku i ściskają żołądek, wysyłając niechciane treści w górę i na zewnątrz. W mózgu jest nawet centrum wymiotów zwane postremą - obszar, który odbiera sygnały z układu nerwowego jelit. Paw, rzygi, mdłości ... jakkolwiek to nazwiesz, wymioty mogą pomóc ci zachować zdrowie!

Siku
Ojej, twój mocz ma za sobą długą podróż, zaczynając od jedzenia i picia przez krwiobieg i nerki aż do pęcherza! Krew stale przepływa przez nerki, być może najbardziej złożony organ po mózgu. Te dwa cudowne ośrodki czyszczące krew i równoważące płyny filtrują około 400 galonów krwi dziennie. Większość cieczy wnika ponownie do krwi a około 0,5 galonów odpadów, soli i wody opuszcza Cię każdego dnia jako siusiu. Urochrome sprawia, że ​​twoje siki są żółte; jasnożółty oznacza, że ​​jesteś dobrze nawodniony. Witamina B zmienia siusiu w jasny neon, a po jeżynach siki stają się czerwonawe. Więc kiedy majstrujesz lub miksujesz i chce ci się siku po prostu wiedz, że siusiu jest najważniejsze!

Wosk z uszu
Twoje kanały uszne są ciepłe i wilgotne, to środowisko, które kochają drobnoustroje! Nasze uszy chronią się, wytwarzając wosk lub woskowinę. Woskowina zatrzymuje drobnoustroje i niechciane substancje, które próbują dostać się do środka. Zawiera także enzymy i dobre bakterie, które pomagają zwalczać infekcje. Ale słuchaj! Jeśli często nosisz słuchawki, słuchasz głośnej muzyki lub jesteś otoczony brudem, możesz mieć za dużo woskowiny, ryzykując utratę słuchu. Twój lekarz może pomóc w usunięciu nadmiaru wosku.

Brodawka
Brodawki są twardymi, wypukłymi, cielistymi grudkami na skórze. Brodawki nie są powodowane przez całowanie żaby, ale raczej z wirusów, które wprowadzają błąd podczas tworzenia komórek skóry. Większość brodawek ustępuje sama w ciągu kilku miesięcy. Aby przyspieszyć, poproś dermatologa o najlepsze zabiegi usuwania brodawek.

Brud między palcami stóp
Co to za brud utknął między palcami stóp? To mieszanka martwych komórek skóry, brudu i włókien skarpety. Twoje stopy to cuda anatomiczne z ponad 200 000 gruczołów potowych wydzielających pot przez cały dzień aby Twoje stopy były wilgotne i chłodne. Ale aby nie mieć śmierdzących stóp po prostu utrzymuj suche i czyste palce u nóg!


GIANTmicrobes to pluszowe zabawki: powiększone wirusy, bakterie, komórki i pasożyty. Mają wielkość od 12 do 18 cm. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie prawdziwego stworka - milion razy mniejszego.


 Dostępność: niedostępne Aktualnie niedostępny