Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@giantmicrobes.pl
tel. +48 12 35 22 701
 
 

Wszystkie produkty

Zestaw Genetyka ( Genetics )

Ożyw DNA, RNA, geny, chromosomy i temat genetyki dzięki naszemu Pudełku upominkowemu z motywem genetycznym! To pudełko o tematyce genetycznej to ekscytujący prezent edukacyjny dla przyjaciół, rodziny, naukowców, pracowników służby zdrowia i każdego, kto chce wiedzieć, kim są i z czego są zrobieni. Ten niezapomniany i zabawny prezent jest idealny dla rodziny, przyjaciół, studentów, naukowców, nauczycieli, lekarzy, genetyków, entuzjastów przodków i wszystkich, którzy są ciekawi własnych genów i DNA. Doceń, że twoje chromosomy przechowują informacje genetyczne w komórkach i składają się z DNA i RNA. Podziękuj mamie i tacie za dwie pary 23 chromosomów. Pudełko upominkowe z motywem genetycznym zawiera te 3-calowe mini breloczki z mikrobami: DNA, jądro, mitochondria, RNA i chromosom. Informacje edukacyjne z tyłu. Przypnij je do plecaka, kluczy lub gdziekolwiek! Zawiera klipsy do kluczy.

DNA Kwas dezoksyrybonukleinowy lub DNA to niesamowita molekularna podwójna helisa, która...

Dostępność: niedostępne
Cena: 98.00 PLN


Zestaw Nauka O Mózgu (Brain Science)

Bądź sprytny i podaruj swoim bliskim niezapomniane, oryginalne myśli dzięki tym uroczym komórkom mózgowym, neuroprzekaźnikom i mózgowi! To pudełko o tematyce "Nauka o mózgu" to ekscytujący prezent edukacyjny dla przyjaciół, rodziny, naukowców, studentów, nauczycieli, pracowników służby zdrowia i wszystkich zainteresowanych mózgiem. To niezapomniane pudełko upominkowe wywoła wspaniałe pomysły! Bądź sprytny i podaruj swoim bliskim oryginalne myśli dzięki tym uroczym komórkom mózgowym, neuroprzekaźnikom i mózgowi. Znakomity prezent, aby „wyzdrowieć”, inspirować, uczyć się i bawić. Praktyczny sposób na poznanie nauki o mózgu, układzie nerwowym i wewnętrznym funkcjonowaniu mózgu. Pudełko upominkowe o tematyce Brain Science zawiera te 3-calowe mini breloczki z mikrobami: Mózg, Dopamina, Serotonina, Komórka glejowa i Neuron. Informacje edukacyjne z tyłu. Przypnij je do plecaka, kluczy lub gdziekolwiek! Zawiera klipsy do kluczy.

Mózg Miękki, pomarszczony trzyfuntowy mózg w twojej głowie to twój umysł, twoja...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 98.00 PLN


Zestaw Plagi z 21-go wieku (Plagues Of The 21st Century)

"Największym pojedynczym zagrożeniem dla dalszej dominacji człowieka na planecie jest wirus." - Joshua Lederberg, biolog zdobywca Nagrody Nobla. Powiedział też: "Żyjemy w konkurencji z drobnoustrojami – bakteriami i wirusami. Nie ma gwarancji, że przeżyjemy." Ta paczka paskudnych drobnoustrojów, które w ostatnich czasach siały spustoszenie, pomoże ci w rozpowszechnianiu faktów i da ci pewną perspektywę. Rozpowszechniaj świadomość i wiedzę o tych śmiertelnych, nowoczesnych plagach. Pudełko upominkowe z motywem Plagi XXI wieku zawiera te minidrobnoustroje: COVID-19, wirus Zika, Odrę, Pandemiczną grypę i SARS.

COVID-19 — Miasta są zamknięte, a gospodarka drży. Choroba koronawirusa COVID-19 pojawiła...

Dostępność: 24 godz.
Cena: 98.00 PLN


« 1
7 8 9
10
11 »